< تفاوت قیمت دستگاه های DVR - شركت فخر ايمن شرق
دوربین مدار بسته
دوربین مدار بسته
  • Fakhr Imen
  • Fakhr Imen
  • Fakhr Imen
123
دوربین مدار بسته - فخرایمن شرق – نماینده انحصاری دوربین مدار بسته گرین : این سایت کاملترین و جامعترین سایت در زمینه اطلاع رسانی و آموزش کلیه مفاهیم مربوط به دوربین مدار بسته بوده و با هدف اصلاح و بروز کردن این فرهنگ و آشنایی هر چه بیشتر با شرکت فخرایمن شرق طراحی شده است در این سایت می خوانید: دوربین مدار بسته گرین دوربین مدار بسته صنعتی، دوربین مدار بسته دام، دوربین مدار بسته تحت شبکه (IP)، دوربین مدار بسته دید در شب(IR)، دوربین مدار بسته مخفی (Pinehole)، کیبورد کنترل دوربین مدار بسته اسپیددام، انواع DVR های IP base و استندالون و ...)، کلیه پروژه های انجامی به صورت مصور بوده با هدف آموزش و اطلاع از نحوه انجام پروژه ها توسط فخر ایمن شرق و همچنین مهارت و تجربه کادر فنی این شرکت، جداول مربوط به مقایسه تصویری و مشخصاتی دوربین مدار بسته از نظر کیفیت، شرایط اخذ نمایندگی دوربین های مداربسته Green انگلستان، مقالات تخصصی کاربردی و کامل در زمینه دوربین مدار بسته و مدیریتی، تاریخچه و عهدنامه فخر ایمن شرق، بیانیه ها و منشورها، مدارک بین المللی کارکنان، و... .

تفاوت قیمت دستگاه های DVR

تفاوت قیمت دستگاه های  DVR

در زمان تصمیم گیری برای تجهیز سیستم دوربین مدار بسته بعد از انتخاب تعداد دوربین ها ، شما احتیاج به انتخاب دستگاه ضبط تصاویر یا همان دستگاه DVR دارید.

به طور مثال تعداد دوربین های انتخاب شده برای پوشش کامل محیط , تعداد 6 دوربین می باشد برای همین ما باید از دستگاه  DVR هشت کانال استفاده نماییم.

می توان پرسید که چرا سه دستگاه DVR با اینکه از یک برند هستند و تعداد کانالهای یکسانی دارند ولی در قیمت با هم متفاوت هستند؟

دستگاه های DVR در زمانی که در کانال های ورودی یکسان هستند به دلایل زیر با هم در قیمت تفاوت دارند:

1.   تعداد کانال های ورودی صدا

2.   تعداد پورت های دستگاه

3.   کیفیت ضبط دستگاه

در دو مورد اول موضوع  کاملا مشخص می باشد، ولی در مورد سوم که قیمت را بسیار مورد تاثیر قرار می دهد توضیح کامل تری می دهیم.

دستگاه های DVR در زمان اتصال دوربین و تصویر گرفتن به صورت مستقیم یا زنده هیچ تفاوتی با هم ندارند ولی در هنگام ضبط تصاویر هر دستگاهی قادر به ذخیره سازی خاصی می باشد.

مثلا دستگاه DVR با قابلیت ضبط CIF با دستگاه DVR که قابلیت ضبط D1 دارد قابل مقایسه نمی باشد در دستگاهDVR با کیفیت CIF تصاویر در سایز کوچکتر و کیفیت پایین تر ذخیره می شوند و در زمان بازپخش کیفیت خوبی ندارند و نمی شود تصاویر را با کیفیت بالا مشاهده نمود.

در دستگاه DVR با کیفیت D1 شما می توانید تصاویر ذخیره شده را با همان کیفیت پخش زنده مشاهده  کرد  فقط کمی با کیفیت پایین تر نسبت به پخش مستقیم. این موضوع در انتخاب دستگاه DVR اهمیت زیادی دارد..

 

 

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه