< دوربين مدار بسته ، مامورهاي قلابي را شكار كرد - شركت فخر ايمن شرق
دوربین مدار بسته
دوربین مدار بسته
  • Fakhr Imen
  • Fakhr Imen
  • Fakhr Imen
123
دوربین مدار بسته - فخرایمن شرق – نماینده انحصاری دوربین مدار بسته گرین : این سایت کاملترین و جامعترین سایت در زمینه اطلاع رسانی و آموزش کلیه مفاهیم مربوط به دوربین مدار بسته بوده و با هدف اصلاح و بروز کردن این فرهنگ و آشنایی هر چه بیشتر با شرکت فخرایمن شرق طراحی شده است در این سایت می خوانید: دوربین مدار بسته گرین دوربین مدار بسته صنعتی، دوربین مدار بسته دام، دوربین مدار بسته تحت شبکه (IP)، دوربین مدار بسته دید در شب(IR)، دوربین مدار بسته مخفی (Pinehole)، کیبورد کنترل دوربین مدار بسته اسپیددام، انواع DVR های IP base و استندالون و ...)، کلیه پروژه های انجامی به صورت مصور بوده با هدف آموزش و اطلاع از نحوه انجام پروژه ها توسط فخر ایمن شرق و همچنین مهارت و تجربه کادر فنی این شرکت، جداول مربوط به مقایسه تصویری و مشخصاتی دوربین مدار بسته از نظر کیفیت، شرایط اخذ نمایندگی دوربین های مداربسته Green انگلستان، مقالات تخصصی کاربردی و کامل در زمینه دوربین مدار بسته و مدیریتی، تاریخچه و عهدنامه فخر ایمن شرق، بیانیه ها و منشورها، مدارک بین المللی کارکنان، و... .
Normal 0 false false false false EN-US X-NONE AR-SA

بازداشت باند سرقت

دوربین مدار بسته ، مامورهای قلابی را شكار كرد

جام جم آنلاین: اعضای یك باند كه تحت پوشش مامور قلابی از مردم سرقت می‌كردند ، در آخرین سرقت با ثبت تصویر چهره در دوربین مدار بسته ، شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش «جام‌جم»، 23 مردادماه امسال، بازیكن یكی از تیم‌های ورزشی كه برای فروش یك دستگاه خودرو و تامین هزینه درمان پدرش به تهران آمده بود، همراه یكی از دوستانش قصد واریز مبلغ 5 میلیون و 600 هزار تومان به حساب بیمارستان را داشت كه متوجه شد برگه مربوط به شماره حساب را در خانه جا گذاشته و به همین خاطر به اتفاق راهی منزل شدند كه در میانه راه، یك دستگاه پژوی یشمی‌رنگ راهشان را سد كرد و یكی از سرنشینان كه سلاح و بی‌سیم همراه داشت به آنها نزدیك شد و خود را مامور اداره مبارزه با موادمخدر معرفی و ادعا كرد آنها موادمخدر با خود حمل می‌كنند و باید مورد بازرسی قرار گیرند.

مرد ورزشكار و دوستش حرف‌های او را نپذیرفتند و گفتند پلیس اشتباه می‌كند و نباید مورد بازرسی قرار گیرند.

اما مامور جوان پس از بازرسی مرد ورزشكار و دوستش، چند قدمی از آنها فاصله گرفت و سوار خودرو شد و با راننده بسرعت محل را ترك كردند كه پس از آن معلوم شد پول‌ها به سرقت رفته است.

پس از وقوع حادثه، آنها در كلانتری 140 باغ فیض تهران از ماموران قلابی شكایت كردند.

دوربین مدار بسته بانك، سارق فراری را لو داد

با تشكیل پرونده قضایی در شعبه 17 بازپرسی دادسرای ناحیه 5 تهران، تحقیق در این باره ادامه یافت و پرونده در اختیار ماموران اداره پنجم آگاهی تهران قرار گرفت.با اطلاعاتی كه از شاكیان به دست آمد، چهره‌نگاری رایانه‌ای از سارقان هم صورت گرفت و با توجه به این كه ماموران احتمال می‌دادند ماموران قلابی شاكیان را در بانك شناسایی كرده‌اند، به بازبینی فیلم دوربین مداربسته بانك پرداختند كه معلوم شد تصویر ثبت شده در بانك با تصویر یكی از ماموران قلابی فراری مطابقت دارد.

با مشخص شدن موضوع، ماموران به بررسی آلبوم متهمان سابقه‌دار پرداختند كه معلوم شد مامور قلابی (جمال)‌ و2 همدستش افراد سابقه‌دار هستند كه بارها دستگیر و روانه زندان شده‌اند و مدتی هم به خاطر سرقت‌های مشابه تحت تعقیب پلیس فریدون‌كنار، نظرآباد، آبیك قزوین و همدان بوده‌اند.

با به دست آمدن این اطلاعات، پاتوق‌های احتمالی متهمان زیر نظر گرفته شد تا این كه دی‌ماه امسال، مخفیگاه جمال در كرج شناسایی و وی دستگیر شد.پس از انتقال متهم به اداره پنجم آگاهی تهران، وی مورد بازجویی قرار گرفت؛ اما سرقت از مشتریان بانك‌ها را انكار كرد.

در حالی كه تحقیق از متهم ادامه داشت، ماموران پی بردند 2 نفر از همدستان وی به نام فردین و سعید نیز به اتهام سرقت از منازل از سوی پلیس كرج دستگیر شده‌اند.

ماموران با اطلاع از این موضوع به كرج اعزام شدند و با هماهنگی قضایی، آنها را در اختیار اداره پلیس تهران قرار دادند.

به این ترتیب 3 متهم پرونده مورد بازجویی قرار گرفتند و 2 روز قبل به سرقت از مردم اعتراف كردند.

 

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه