< نحوه همكاري با نمايندگان - شركت فخر ايمن شرق
دوربین مدار بسته
دوربین مدار بسته
  • Fakhr Imen
  • Fakhr Imen
  • Fakhr Imen
123
دوربین مدار بسته - فخرایمن شرق – نماینده انحصاری دوربین مدار بسته گرین : این سایت کاملترین و جامعترین سایت در زمینه اطلاع رسانی و آموزش کلیه مفاهیم مربوط به دوربین مدار بسته بوده و با هدف اصلاح و بروز کردن این فرهنگ و آشنایی هر چه بیشتر با شرکت فخرایمن شرق طراحی شده است در این سایت می خوانید: دوربین مدار بسته گرین دوربین مدار بسته صنعتی، دوربین مدار بسته دام، دوربین مدار بسته تحت شبکه (IP)، دوربین مدار بسته دید در شب(IR)، دوربین مدار بسته مخفی (Pinehole)، کیبورد کنترل دوربین مدار بسته اسپیددام، انواع DVR های IP base و استندالون و ...)، کلیه پروژه های انجامی به صورت مصور بوده با هدف آموزش و اطلاع از نحوه انجام پروژه ها توسط فخر ایمن شرق و همچنین مهارت و تجربه کادر فنی این شرکت، جداول مربوط به مقایسه تصویری و مشخصاتی دوربین مدار بسته از نظر کیفیت، شرایط اخذ نمایندگی دوربین های مداربسته Green انگلستان، مقالات تخصصی کاربردی و کامل در زمینه دوربین مدار بسته و مدیریتی، تاریخچه و عهدنامه فخر ایمن شرق، بیانیه ها و منشورها، مدارک بین المللی کارکنان، و... .

بسمه تعالي


تجربه ی یک برند

نحوه همكاري با نمايندگان

 

شركت فخرايمن شرق نماينده‌ي انحصاري کمپانی گرين (Green) انگلستان در ايران، براي كم كردن هزينه هاي واسطه گري و رشد و گسترش محصولات و خدمات خود در چارچوب سياست هاي قيمت گذاري و توزيع و در راستاي استراتژي شركت و استفاده از دانش و تخصص های بومی استان و همکاران شهرستان، از سال 1385 اقدام به اعطاء نمايندگي به شرکت های واجد شرایط در سراسر ايران كرد تا شبكه فروش خود را گسترده تر كرده و با استفاده از دانش كارشناسان مجرب و دوره ديده با پشتيباني فني و آموزشي نمايندگان فعال خود، علم و دانش تئوريك استفاده از اين محصولات را رواج داده و در جهت ارتقاء فرهنگ مشتری مداری و خدمات دهی گامی موثر بردارد. 

از آنجايي كه ميزان قدرت در بازرگاني و جلب اعتماد براي شركت فخرايمن شرق در درجه‌ي اول اهميت قراردارد، و در واقع بازار شرکت فخرایمن شرق تماما در اختیار نمایندگان این شرکت می باشد، این شركت بر اساس سیاست های تدوین شده و درك قابليت هاي نمايندگان از بين نمايندگان فروش خود پس از یکسال نمانیدگان رسمي را در منطقه انتخاب  می نماید.

شيوه كلي اعطاي نمايندگي و همكاري با نمايندگان به شرخ ذيل است:

پس از بررسی رزومه کاری متقاضیان دریافت نمایندگی، پروژه های انجام شده و کسب حداقل های مشخص شده [به شرح جدول صفحه در خواست نمایندگی] ، در صورت تایید به صورت عامل فروش آزمایشی (3ماهه) آغاز به کار می کنند در اين مرحله كليه خريدهاي نمايندگان نقد بوده و نمايندگان مي توانند از موارد ذيل استفاده كنند:

1.       آموزش فني _ تئوريك.

2.       مشاوره و طراحي.

3.       توجيه مشتريان و صحبت مستقيم با آن ها.

4.       استفاده از لیست قیمت عامل فروش.

5.       گارانتی 12 ماهه اجناس و 3 سال خدمات پس از فروش.

6.       پشتیبانی فنی و مشاوره ای از سوی دفتر مرکزی.

 

با توجه به اینکه مشتریان جزو ارزشمندترین سرمایه های شبکه نمایندگان بوده و اصل رضایت مشتری اصلی ترین هدف سازمان، لذا شرکت فخرایمن شرق نمایندگان رسمی خود را در فضایی رقابتی از بین فعالان محدوده انتخاب کرده و محدودیتی در اعطای نمایندگی فروش برای خود قائل نمی شود.

پس از گذشت سه ماه و کسب رضایت شرکت با تاييد و نظر مديرعامل نماینده از حالت آزمایشی خارج شده و به عنوان نماینده فروش فعالیت خود را ادامه می دهد و موظف است پس از 3 ماه به عضویت در سیستم جامع فروش (پرتال هلدینگ ساینا) در آید. در اين مرحله كليه نمايندگان مي توانند علاوه بر کلیه موارد مربوط به دوره آزمایشی از موارد ذيل نیز استفاده كنند:

1.       مرجوع کردن اجناس تا 72 ساعت از زمان ارسال. خريد اعتباري نسبت به ميزان اعتبار به صورت 40 روزه (برای نمایندگانی که از حالت آزمایشی خارج شده اند).

2.       شرکت در دوره های استاندارد سازی.

3.       شرکت در سمینارها و کارگاه های آموزشی.

4.       بهره مندی از کد و پروانه ی نمایندگی.

نماینده فروش، پس از یکسال بنا به درخواست کتبی و یا پیشنهاد شرکت فخر ایمن شرق در صورت کسب حداقل ها می تواند به نمایندگی رسمی تبدیل شده که در اين حالت نماينده رسمي علاوه بر كليه مزاياي نمايندگان فروش از مزاياي ذيل نيز برخوردار خواهد بود:

1.       تامين سفارشات كليه نمايندگان فروش و عاملان فروش محدوده.

2.       خريد اعتباري نسبت به ميزان اعتبار به صورت55 روزه.

3.       بهره مندی از لیست قیمت نمایندگی رسمی.

4.       مشارکت شرکت در طرح های تبلیغاتی.

5.       عضویت در کمیته ی بررسی بازار.

6.       دعوت برای معرفی و کار با اجناس جدید.

7.       امکان مرجوع کردن اجناس تا پایان ماه صدور فاکتور.

8.       گارانتی 18 ماهه اجناس و خدمات پس از فروش نا محدود.

9.       امکان استفاده از محصولات High Tec.

10.   اجراي پروژه هاي شركت مركزي در محدوده فعاليت.

11.   ساپورت نمايشگاهي از سوي شركت مركزي.

12.   اجراي پروژه ها ی کلان و ملی به صورت مشاركت با شركت مركزي.

13.   بهره مندی از طرح های تشویقی و حمایتی خاص تر.

لازم به ذكر است حد و مرز جغرافيايي محدوده بر اساس پیشنهاد نمایندگی و بررسی توسط شركت مركزي مشخص شده و ميزان اعتبار ميانگين خريد ماهيانه‌ي نماينده بر اساس بررسی های شرکت مرکزی و محدوده جغرافیایی مشخص خواهد شد. مواردی چون سطوح رضایتمندی مشتریان، میزان خرید، روند وضعیت برند در دوره های شش ماهه و ... ارزیابی و توسط شرکت راه کارهای راهبردی ارائه خواهد شد.      

یکی از مهمترین اهداف شکل گیری هولدینگ ساینا بهره مندی مشتریان از خدماتی حرفه ای در قالب سبد محصولی بسیار کامل و متنوع بوده است، لذا کلیه ی نمایندگان در تمامی سطوح، نمایندگان هولدینگ ساینا محسوب شده و کلیه ی شرکت های تابعه موظفند در قالب نمایندگی به آن ها خدمات رسانی کنند.

به اميد آنكه با همكاري و كمك شما همكاران گرامي بتوانيم فرهنگ استفاده از محصولات را رواج داده و با ارائه‌ي خدمات علمي و حرفه اي در جهت بهبود ساختار مديريت كسب و كار گام هاي نو و اساسي برداشته تا مانند هميشه ايراني پويا و سربلند داشته باشيم.

به امید ایرانی در خور تاریخ

 

 
فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه