< اخبار > دوربین های مدار بسته ترافیکی در شهر دهگلان راه اندازی می شود - شركت فخر ايمن شرق
دوربین مدار بسته
دوربین مدار بسته
  • Fakhr Imen
  • Fakhr Imen
  • Fakhr Imen
123
دوربین مدار بسته - فخرایمن شرق – نماینده انحصاری دوربین مدار بسته گرین : این سایت کاملترین و جامعترین سایت در زمینه اطلاع رسانی و آموزش کلیه مفاهیم مربوط به دوربین مدار بسته بوده و با هدف اصلاح و بروز کردن این فرهنگ و آشنایی هر چه بیشتر با شرکت فخرایمن شرق طراحی شده است در این سایت می خوانید: دوربین مدار بسته گرین دوربین مدار بسته صنعتی، دوربین مدار بسته دام، دوربین مدار بسته تحت شبکه (IP)، دوربین مدار بسته دید در شب(IR)، دوربین مدار بسته مخفی (Pinehole)، کیبورد کنترل دوربین مدار بسته اسپیددام، انواع DVR های IP base و استندالون و ...)، کلیه پروژه های انجامی به صورت مصور بوده با هدف آموزش و اطلاع از نحوه انجام پروژه ها توسط فخر ایمن شرق و همچنین مهارت و تجربه کادر فنی این شرکت، جداول مربوط به مقایسه تصویری و مشخصاتی دوربین مدار بسته از نظر کیفیت، شرایط اخذ نمایندگی دوربین های مداربسته Green انگلستان، مقالات تخصصی کاربردی و کامل در زمینه دوربین مدار بسته و مدیریتی، تاریخچه و عهدنامه فخر ایمن شرق، بیانیه ها و منشورها، مدارک بین المللی کارکنان، و... .


  چاپ        ارسال به دوست

کنترل و کاهش ترافیک، دوربین های مدار بسته ترافیکی در شهر دهگلان استان کردستان توسط شرکت فخر ایمن ساینا

دوربین های مدار بسته ترافیکی در شهر دهگلان راه اندازی می شود

وجود دوربین ها در خیابانها و چهار راه ها سبب کاسته شدن از جرائم رانندگان شده است.

با نصب دوربین های مدار بسته در محل می توانند مجرمان سرقت را شناسایی کنند، همچنین وجود این دوربین های مدار بسته سبب شده تا از نیروی انسانی کم تری برای حفاظت استفاده شود.

شهر دهگلان واقع در استان کردستان جهت کنترل ترافیک،ثبت تخلف عبور از چراغ قرمز، ثبت تخلف ایستادن بر روی خط عابر پیاده، ورود غیر مجاز به محدوده ترافیک، سرعت غیر مجاز و ... اقدام به استفاده از دوربین های مدار بسته ترافیکی کرده است.


١٠:٠١ - دوشنبه ٢ شهريور ١٣٩٤    /    شماره : ١٥٣٤    /    تعداد نمایش : ١٢٠٦لیست اخبار >>