< اخبار > در راستای کنترل و کاهش ترافیک، دوربین های مدار بسته ترافیکی در 3 شهر استان کردستان راه اندازی می شود - شركت فخر ايمن شرق
دوربین مدار بسته
دوربین مدار بسته
  • Fakhr Imen
  • Fakhr Imen
  • Fakhr Imen
123
دوربین مدار بسته - فخرایمن شرق – نماینده انحصاری دوربین مدار بسته گرین : این سایت کاملترین و جامعترین سایت در زمینه اطلاع رسانی و آموزش کلیه مفاهیم مربوط به دوربین مدار بسته بوده و با هدف اصلاح و بروز کردن این فرهنگ و آشنایی هر چه بیشتر با شرکت فخرایمن شرق طراحی شده است در این سایت می خوانید: دوربین مدار بسته گرین دوربین مدار بسته صنعتی، دوربین مدار بسته دام، دوربین مدار بسته تحت شبکه (IP)، دوربین مدار بسته دید در شب(IR)، دوربین مدار بسته مخفی (Pinehole)، کیبورد کنترل دوربین مدار بسته اسپیددام، انواع DVR های IP base و استندالون و ...)، کلیه پروژه های انجامی به صورت مصور بوده با هدف آموزش و اطلاع از نحوه انجام پروژه ها توسط فخر ایمن شرق و همچنین مهارت و تجربه کادر فنی این شرکت، جداول مربوط به مقایسه تصویری و مشخصاتی دوربین مدار بسته از نظر کیفیت، شرایط اخذ نمایندگی دوربین های مداربسته Green انگلستان، مقالات تخصصی کاربردی و کامل در زمینه دوربین مدار بسته و مدیریتی، تاریخچه و عهدنامه فخر ایمن شرق، بیانیه ها و منشورها، مدارک بین المللی کارکنان، و... .


  چاپ        ارسال به دوست

کنترل و کاهش ترافیک، دوربین های مدار بسته ترافیکی در استان کردستان توسط شرکت فخر ایمن ساینا

در راستای کنترل و کاهش ترافیک، دوربین های مدار بسته ترافیکی در 3 شهر استان کردستان راه اندازی می شود

وجود دوربین ها در خیابان ها و چهار راه ها سبب کاسته شدن از جرائم رانندگان نسبت به قبل شده است.

با نصب دوربین های مدار بسته در محل می توانند مجرمان سرقت را شناسایی کنند، همچنین وجود این دوربین های مدار بسته سبب شده تا از نیروی انسانی کم تری برای حفاظت استفاده شود.

دوربین کنترل ترافیک در واقع نوعی از دوربین مدار بسته می باشد که در حاشه یک مسیر و یا بر روی دکل هایی که در عرض اتوبان ها، مسلط بر مسیر عبور خودروها، وظیفه ثبت تخلفات رانندگی،شامل سرعت غیرمجاز،عبور از خطوط ویژه اتوبوس، ورود غیر مجاز به محدوده طرح ترافیک و .... را بر عهده دارند.

دوربین مدار بسته چراغ قرمز نوعی از دوربین مدار بسته است که قادر است عکس و پلاک وسایل نقلیه ای که مرتکب عبور از چراغ قرمز می شوند را ثبت و ضبط نماید.

دوربین مدار بسته کنترل سرعت نوعی از دوربین مدار بسته است جهت مقایسه سرعت وسایل نقلیه با سرعت غیر مجاز در مسیر عبوری،به کار می رود.

در واقع عملکرد این دوربین ها باعث میشود زمان عبور از دو نقطه متوالی ثبت گردیده و بر این اساس قادر خواهید بود که سرعت متوسط وسیله نقلیه را در فاصله مورد نظر به دست آورید در صورتی که سرعت به دست آمده از سرعت مجاز در آن مسیر بیشتر باشد، شماره پلاک وسیله نقلیه مورد نظر ثبت و جهت اعمال قانون گزارش می گردد.

بر این اساس استان کردستان جهت کنترل ترافیک، ثبت تخلف عبور چراغ قرمز، ثبت تخلف ایستادن بر روی خط عابر پیاده، ورود غیر مجاز به محدوده ترافیک، سرعت غیر مجاز و.... اقدام به استفاده از دوربین های مدار بسته ترافیکی کرده است.


١٠:١٤ - دوشنبه ٢ شهريور ١٣٩٤    /    شماره : ١٥٣٢    /    تعداد نمایش : ١٢٧٨لیست اخبار >>