< منشور برخورد با مشتري - شركت فخر ايمن شرق
دوربین مدار بسته
دوربین مدار بسته
  • Fakhr Imen
  • Fakhr Imen
  • Fakhr Imen
123
دوربین مدار بسته - فخرایمن شرق – نماینده انحصاری دوربین مدار بسته گرین : این سایت کاملترین و جامعترین سایت در زمینه اطلاع رسانی و آموزش کلیه مفاهیم مربوط به دوربین مدار بسته بوده و با هدف اصلاح و بروز کردن این فرهنگ و آشنایی هر چه بیشتر با شرکت فخرایمن شرق طراحی شده است در این سایت می خوانید: دوربین مدار بسته گرین دوربین مدار بسته صنعتی، دوربین مدار بسته دام، دوربین مدار بسته تحت شبکه (IP)، دوربین مدار بسته دید در شب(IR)، دوربین مدار بسته مخفی (Pinehole)، کیبورد کنترل دوربین مدار بسته اسپیددام، انواع DVR های IP base و استندالون و ...)، کلیه پروژه های انجامی به صورت مصور بوده با هدف آموزش و اطلاع از نحوه انجام پروژه ها توسط فخر ایمن شرق و همچنین مهارت و تجربه کادر فنی این شرکت، جداول مربوط به مقایسه تصویری و مشخصاتی دوربین مدار بسته از نظر کیفیت، شرایط اخذ نمایندگی دوربین های مداربسته Green انگلستان، مقالات تخصصی کاربردی و کامل در زمینه دوربین مدار بسته و مدیریتی، تاریخچه و عهدنامه فخر ایمن شرق، بیانیه ها و منشورها، مدارک بین المللی کارکنان، و... .

منشور برخورد با مشتری

 

           همه افراد جامعه قابل احترام هستند و نیازمندند که خویشتن را ارزشمند ببینند و این ارزشمندی برپایه هایی محکم استوار است و پابرجاترین و سالمترین عزت نفس بر پایه ی احترامی که مستحق آنیم استوار است نه بر اساس شهرت یا آوازه ی ظاهری و تملق.

کارکنان شرکت فخرایمن شرق با ایمان به خالق هستی بخش در جهت پاسداری از کرامت انسانی به مشتریان می پردازند و انجام امور آنان را سر لوحه امور خود قرار می دهند.

ما بر این باوریم که مشتریان، سرمایه های واقعی سازمان بوده و احترام و تکریم مراجعین به واحدهای مختلف این شرکت از مهمترین مسئولیت های ماست و سعی خواهیم کرد شخصیت و جایگاه ایشان در فرایند ارتباطات متقابل محفوظ باشد و همه ما می دانیم که بنای ارزیابی فعالیت های ما نظرات و میزان رضایت مشتریان است.

کارکنان شرکت فخرایمن شرق در صورت نارضایتی مشتری بنا به هر دلیلی، متاثر و با فروتنی از او عذرخواهی و در نهایت افتخار از او تشکر می کنند.

ما دریافت هرگونه انتقاد، نظریه و پیشنهاد را از سوی مشتریان ارج نهاده و از انتقاد و پیشنهاد ایشان در رابطه با اصلاح رفتار و تغییر روش انجام کار البته براساس مقررات استفاده می کنیم.

ما به خداوند متعال سوگند یاد می کنیم رعایت موازین شرعی، عمل به قوانین، عرف و موازین جامعه را همواره مد نظر داشته و جز در جهت رضایت مشتری و انجام خواسته های وی البته تا آنجایی که مقررات سازمان اجازه می دهد گامی بر نداریم.

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه