< منشور اخلاقي - شركت فخر ايمن شرق
دوربین مدار بسته
دوربین مدار بسته
  • Fakhr Imen
  • Fakhr Imen
  • Fakhr Imen
123
دوربین مدار بسته - فخرایمن شرق – نماینده انحصاری دوربین مدار بسته گرین : این سایت کاملترین و جامعترین سایت در زمینه اطلاع رسانی و آموزش کلیه مفاهیم مربوط به دوربین مدار بسته بوده و با هدف اصلاح و بروز کردن این فرهنگ و آشنایی هر چه بیشتر با شرکت فخرایمن شرق طراحی شده است در این سایت می خوانید: دوربین مدار بسته گرین دوربین مدار بسته صنعتی، دوربین مدار بسته دام، دوربین مدار بسته تحت شبکه (IP)، دوربین مدار بسته دید در شب(IR)، دوربین مدار بسته مخفی (Pinehole)، کیبورد کنترل دوربین مدار بسته اسپیددام، انواع DVR های IP base و استندالون و ...)، کلیه پروژه های انجامی به صورت مصور بوده با هدف آموزش و اطلاع از نحوه انجام پروژه ها توسط فخر ایمن شرق و همچنین مهارت و تجربه کادر فنی این شرکت، جداول مربوط به مقایسه تصویری و مشخصاتی دوربین مدار بسته از نظر کیفیت، شرایط اخذ نمایندگی دوربین های مداربسته Green انگلستان، مقالات تخصصی کاربردی و کامل در زمینه دوربین مدار بسته و مدیریتی، تاریخچه و عهدنامه فخر ایمن شرق، بیانیه ها و منشورها، مدارک بین المللی کارکنان، و... .

منشور اخلاقی

   از دیدگاه صاحب نظران نظام اداری، یک سازمان باید علاوه بر وظایف تشکیلاتی، فلسفه و رسالت نیز داشته باشد.

     فلسفه و رسالت هر سازمان موجب پرورش هوشمندی، پختگی و ژرف نگری کارکنان می شود و به گونه ای که اندیشه های کارکنان تمامی واحدها آنان را در چهارچوب انسانی و اجتماعی قرار می دهد تا بتوانند رفتارشان را در همان ساختار بروز دهند باید برای انجام رسالت همگانی سازمان با یکدیگر سخت تلاش کنند و این فلسفه و رسالت را منشو راخلاقی می نامند.

     از این رو ما کارکنان شرکت فخرایمن شرق با خداوند متعال عهد می بندیم در مقابل مشتریان درون سازمانی خود (همکاران) به تمامی اصول ذیل پایبند باشیم.

1.       در حفظ نظم محل کار، اتاق و میز تحریر خود خواهیم کوشید چون نظم و انظباط نشانگر شخصیت، ایمان و اعتقاد به خدمت صادقانه است و چون نظم و انظباط نشانه ایمان است.

2.  تعلقات سازمانی را در خود می پرورانیم و به همکاران احترام می گذاریم تا با هم در جهت کرامت و رضایت مشتریان گام برداریم.

3.     انجام صحیح و سریع امور محوله را جزء وظیفه ی خود دانسته و با توجه به گرانبهاتر بودن وقت از طلا، در کوتاهترین زمان ممکن خواسته های ایشان را با توجه به ضوابط انجام میدهیم.

4. پایبندی به ارزش های اخلاقی در ارتباطات و تعاملات فردی و سازمانی با توجه به سه اصل صمیمیت، صداقت و صراحت.

5.     رعایت و اجرای کامل قوانین، مقررات و ضوابط اداری و پرهیز از هرگونه سوء استفاده از موقعیت شغلی و تبعیض در تعاملات و ارتباطات کاری و حفظ نظم، اطلاعات و اسرار سازمانی.

6.  ارتقاء و توسعه تجربه و دانش سازمانی به عنوان سرمایه ی شرکت، به اشتراک گذاشتن آن با همکاران، مشاوران، پیمانکاران و کلیه ذینفعان در چهارچوب شرکت.

7.  رعایت نظم، انظباط و پیراستگی در محیط کار و آراستگی ظاهری مطابق با فرهنگ اسلامی و ملی.

8.  استفاده بهینه از منابع و امکانات شرکت و جلوگیری از اصراف و تبذیر با رعایت صرفه جویی خردمندانه و حذف تشریفات زائد.