< طرح هاي پشتيباني - شركت فخر ايمن شرق
دوربین مدار بسته
دوربین مدار بسته
  • Fakhr Imen
  • Fakhr Imen
  • Fakhr Imen
123
دوربین مدار بسته - فخرایمن شرق – نماینده انحصاری دوربین مدار بسته گرین : این سایت کاملترین و جامعترین سایت در زمینه اطلاع رسانی و آموزش کلیه مفاهیم مربوط به دوربین مدار بسته بوده و با هدف اصلاح و بروز کردن این فرهنگ و آشنایی هر چه بیشتر با شرکت فخرایمن شرق طراحی شده است در این سایت می خوانید: دوربین مدار بسته گرین دوربین مدار بسته صنعتی، دوربین مدار بسته دام، دوربین مدار بسته تحت شبکه (IP)، دوربین مدار بسته دید در شب(IR)، دوربین مدار بسته مخفی (Pinehole)، کیبورد کنترل دوربین مدار بسته اسپیددام، انواع DVR های IP base و استندالون و ...)، کلیه پروژه های انجامی به صورت مصور بوده با هدف آموزش و اطلاع از نحوه انجام پروژه ها توسط فخر ایمن شرق و همچنین مهارت و تجربه کادر فنی این شرکت، جداول مربوط به مقایسه تصویری و مشخصاتی دوربین مدار بسته از نظر کیفیت، شرایط اخذ نمایندگی دوربین های مداربسته Green انگلستان، مقالات تخصصی کاربردی و کامل در زمینه دوربین مدار بسته و مدیریتی، تاریخچه و عهدنامه فخر ایمن شرق، بیانیه ها و منشورها، مدارک بین المللی کارکنان، و... .

 

 

بسمه تعالي

 

سيستم هاي الكترونيكي از حساسيت و ظرافت بالايي برخوردارند و به همين دليل نياز به بازديد و رسيدگي دارند كه هر چه اين بازديد منظم تر و در فواصل زماني استاندارد انجام گيرد به طول عمر و كارايي سيستم مي افزايد.

بازديد سيستم هاي الكترونيكي توسط كارشناسان صاحب فن و مجرب از اين نظر مورد اهميت خاص و بالايي است كه گاهي اوقات يك مشكل كوچك كه بدون صرف هيچ گونه هزينه اي قابل رفع است ]به دليل عدم رسيدگي و باز دید صحيح و به موقع] باعث بروز مشكلات و خسارت جبران ناپذيري به ساختار قطعات و موارد استفاده‌ي آن ها خواهد شد.

نوع استفاده‌ از تجهيزات الكترونيكي به اهميت اين مسئله (بازديد و پشتيباني) مي افزايد چرا كه آسيب پذيري آن دسته از تجهيزات كه دربراي موارد خاص استفاده خواهند شد به آن بخش و تمامي بخش هاي وابسته نيز صدمه خواهد زد.

به عنوان مثال ايجاد خلل در نحوه‌ي كار تجهيزاتي كه در واحدها و بخش هاي حفاظتي براي تامين امنيت محل به كار مي روند ممكن است باعث خسارات بالايي شود چرا كه حفاظت و امنيت به مخاطره افتاده است و سيستم هاي مديريتي نيز به همين صورت.

شركت فخرايمن شرق با ارائه‌ي طرح هاي متنوع با خدمات متفاوت در نظر دارد امكان استفاده از طرح پشتيباني را براي تمام مشتريان خود فراهم نمايد.

                                                                                                             با تشکر

                                                                                                                                   معاونت فنی -   واحد پشتیبانی

 

                                                                      

طرح پشتیبانی طلایی 

    

       

طرح پشتیبانی سالیانه 

    

       

طرح پشتیبانی موردی

          

      

جدول مقایسه ای

                   

    

                    

                               لینک انتخاب طرح درخواستی

    

      http://fakhrimen.ir/index.aspx?siteid=93&siteid=93&fkeyid=&siteid=93&pageid=1158  

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه