< Speed Dome - شركت فخر ايمن شرق
دوربین مدار بسته
دوربین مدار بسته
  • Fakhr Imen
  • Fakhr Imen
  • Fakhr Imen
123
دوربین مدار بسته - فخرایمن شرق – نماینده انحصاری دوربین مدار بسته گرین : این سایت کاملترین و جامعترین سایت در زمینه اطلاع رسانی و آموزش کلیه مفاهیم مربوط به دوربین مدار بسته بوده و با هدف اصلاح و بروز کردن این فرهنگ و آشنایی هر چه بیشتر با شرکت فخرایمن شرق طراحی شده است در این سایت می خوانید: دوربین مدار بسته گرین دوربین مدار بسته صنعتی، دوربین مدار بسته دام، دوربین مدار بسته تحت شبکه (IP)، دوربین مدار بسته دید در شب(IR)، دوربین مدار بسته مخفی (Pinehole)، کیبورد کنترل دوربین مدار بسته اسپیددام، انواع DVR های IP base و استندالون و ...)، کلیه پروژه های انجامی به صورت مصور بوده با هدف آموزش و اطلاع از نحوه انجام پروژه ها توسط فخر ایمن شرق و همچنین مهارت و تجربه کادر فنی این شرکت، جداول مربوط به مقایسه تصویری و مشخصاتی دوربین مدار بسته از نظر کیفیت، شرایط اخذ نمایندگی دوربین های مداربسته Green انگلستان، مقالات تخصصی کاربردی و کامل در زمینه دوربین مدار بسته و مدیریتی، تاریخچه و عهدنامه فخر ایمن شرق، بیانیه ها و منشورها، مدارک بین المللی کارکنان، و... .

 

Speed Dome

 

1.         Dome: در این قسمت شما میتوانید تغییراتی از قبیل: دامنه ی پوشش دوربین، چرخش حول زاویه ی مورد نظر، سرعت چرخش و یا برگرداندن به حالت اولیه ی کار خانه را انجام داد.

2.         Camera: این قسمت مربوط به تنظیمات تصویری دوربین میباشد و شما میتوانید تنظیماتی از قبیل: فوکوس دستی، تنظیم رنگ، بزرگنمایی، تنظیم دید شب و روز دوربین یا برگرداند به حالت اولیه ی کارخانه را انجام دهید.

لازم به ذکر است پس از تنطیمات و اطمینان از تغیرات انجام شده، گزینه ی Save & Exit را انتخاب کنید.

3.        Motion: در این قسمت شما میتوانید تنظیمات   حرکتی دوربین و حساسیت را برنامه ریزی کنید تا در مواقع مورد نیاز با دیدن حرکت شروع به آلارم یا ظبط تصاویر بکند. (این قسمت توسط متخصصین شرکت انجام میشود)

3.1.        Preset: در این قسمت شما میتوانید قست هایی را برای دوربین تعریف کنید تا برای دیدن آنها مجبور به پیدا کردن دوباره ی آن نقطه نشوید   و برای دیدن آن میان بری را برای شما تعریف میکند.

لازم به ذکر است که شما میتوانید  "دویست و پنجاه و پنج" نقطه را برای دوربین تعریف کنید و این نقاط انتخاب شده را بصورت مجزا نام گذاری کنید.

3.2.       Tour:  شما در این قسمت میتوانیدهر یک از قسمت های Preset – Scan - Pattern را با ترتیبی که   میخواهید   برای دوربین تعریف کرده و   در کل روز پخش نمایید.

3.3.       Scan: در این قسمت شما نیتوانید برای دوربین تعریف کنید که در تمام مدت حول محور ها   X        و یا حول وحورد Y    ها به چرخش خود ادامه دهد.

3.4.       Pattern: شما در این قسمت نیتوانید پنج فیلم به مدت هزار ثانیه ضبط کرده و   آن را پخش کنید.

لازم به ذکر است این  فیلم حرکات داخل تصویر را ضبط نمیکند و فقط ماهیت حرکت را به ثبت میرساند.

3.5.      Alarm: این قسمت مربوط به ورودی آلارم است. شما میتوانید برای نقاط مختلف مانند درب های ورودی، گاو صندوق و... سنسور گذاشته و به محظ تحریک سنسور دوربین به سمت سنسور تعریف شده حرکت میکند.

4.        Display: شما در این قسمت میتوانید دوربین مورد نظر خود را نام گذاری کنید.

5.        Clear Data: این قسمت به شما این امکان را میدهد که تمامی تنظیمات قسمت Motion   را بصورت کامل پاک کنید.

6.        Exit: این قسمت مربوط به خروج از سیستم منوی دستگاه میباشد.

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه