< DVR JAT - شركت فخر ايمن شرق
دوربین مدار بسته
دوربین مدار بسته
  • Fakhr Imen
  • Fakhr Imen
  • Fakhr Imen
123
دوربین مدار بسته - فخرایمن شرق – نماینده انحصاری دوربین مدار بسته گرین : این سایت کاملترین و جامعترین سایت در زمینه اطلاع رسانی و آموزش کلیه مفاهیم مربوط به دوربین مدار بسته بوده و با هدف اصلاح و بروز کردن این فرهنگ و آشنایی هر چه بیشتر با شرکت فخرایمن شرق طراحی شده است در این سایت می خوانید: دوربین مدار بسته گرین دوربین مدار بسته صنعتی، دوربین مدار بسته دام، دوربین مدار بسته تحت شبکه (IP)، دوربین مدار بسته دید در شب(IR)، دوربین مدار بسته مخفی (Pinehole)، کیبورد کنترل دوربین مدار بسته اسپیددام، انواع DVR های IP base و استندالون و ...)، کلیه پروژه های انجامی به صورت مصور بوده با هدف آموزش و اطلاع از نحوه انجام پروژه ها توسط فخر ایمن شرق و همچنین مهارت و تجربه کادر فنی این شرکت، جداول مربوط به مقایسه تصویری و مشخصاتی دوربین مدار بسته از نظر کیفیت، شرایط اخذ نمایندگی دوربین های مداربسته Green انگلستان، مقالات تخصصی کاربردی و کامل در زمینه دوربین مدار بسته و مدیریتی، تاریخچه و عهدنامه فخر ایمن شرق، بیانیه ها و منشورها، مدارک بین المللی کارکنان، و... .

 

DVR JAT

(Menu + Password)

 

1.         Net WorK:  این قسمت مربوط به تنظیمات شبکه ی دستگاه میباشد. در این قسمت شما میتوانید  اطلاعاتی مانند: آی پی و پوشش شبکه ای خود  را انتخاب نمایید. (این قسمت توسط متخصصین شرکت انجام میشود)

2.         HDD: این قسمت اطلاعاتی در مورد هارد دستگاه مانند: شماره ، وضعیت ، ظرفیت کلی و فضای آزاد هارد ها را به شما میدهد.

3.        Record: شما در این قسمت میتوانید تنظیمات مربوط به ضبط از جمله ی: کیفیت، روز ضبط و تنظیم جداگانه ی هر تصویر را انجام              دهید.

3.1.       Record Para: در این قسمت شما میتوانید سیستم ظبط دستگاه را به شکل مورد نیاز مانند: اندازه ی فریم، کیفیت، حالت ضبط و... را   تنظیم کنید.

3.2.       Image Para: این قسمت مربوط به روشنایی و وضوح تصویر میباشد. توصیه میشود در این قسمت تنظیمات انجام نشود، زیرا تنظیم کارخانه بهترین تنظیم میباشد.

3.3.       Record Schedule: شما در این قسمت میتوانید تنظیمات ظبط مجزایی   را   در روز های مختلف هفته انجام دهید.

 

3.4.       Manual Rec: این قسمت مربوط به ضبط یا از ضبط خارج   کردن   دستی   هر دوربین بصورت مجزا میباشد.

4.        Play Bach: شما در این قسمت میتوانید فیلم های ضبط شده ی خود را باز بینی و مدیریت کنید.

4.1.       Search File:  در این قسمت   شماره ی دوربین ، تاریخ شروع و پایان را وارد کرده و دستور جستجو را صادر میکنید.

4.2.       Search Result: پس از وارد کردن شماره ی دوربین، تاریخ شروع و پایان نتیجه ی جستجو را در این قسمت بررسی میکنید.

5.        Alarm: این قسمت مربوط به تنظیمات آلارم دستگاه میباشد.شما در این قسمت میتوانید برای تک تک دوربین ها، در ساعات گوناگون سیستم هشدار تعریف کنید. (این قسمت توسط متخصصین شرکت انجام میشود)

5.1.       Sense Type: ابتدا در این قسمت تنظیمات مختصری در بازه ی سیستم کلی آلارم انجام میدهید.

5.2.       Motion Area: در این قسمت شما محدوده ی حرکت در تصویر را مشخص میکنید.

5.3.      Association: شما در این قسمت میتوانید نوع آلارم های دستگاه را تنظیم کنید.

5.4.      Schedule: شما در این قسمت میتوانید تمامی تنظیمات آلارم را در تمام روز های هفته تنظیم کنید.

6.        PTZ: این قسمت مربوط به تنظیمات دوربین های گردان است.

6.1.       Pan Conf: شما در این قسمت شماره ی پروتکل، شماره ی دوربین و آدرس دوربین را وارد میکنید تا دوربین های گردان را از طریق دی وی آر به حرکت در بیاورید. (این قسمت توسط متخصصین شرکت انجام میشود)

7.        LOG:  این قسمت مربوط به مدیریت سیستم میباشد و شما در این قسمت میتوانید آخرین عملیات هایی که با سیستم انجام شده است با ذکر زمان و تاریخ به شما اعلام میکند.

8.        System: این قسمت مربوط به تنظیمات اصلی سیستم مانند: تنظیم رمز، تنظیم زمان، تنظیم اصلی کارخانه و... میباشد.

 

8.1.       Configure: این قسمت توضیحاتی در باره ی سیستم داخلی دستگاه به شما ومیدهد.

8.2.       Password: این قسمت مربوط به تعیین رمز برای سیستم میباشد.

8.3.      Date Time: شما در این قسمت میتوانید تاریخ و زمان دستگاه را تنظیم کنید.

8.4.      Default:  این قسمت مربوط به برگرداندن به حالت اولیه ی کارخانه میباشد و شما میتوانید پس از تنظیمات اشتباه و فراموش کردن تنطیمات قبلی از این قسمت استفاده کنید.

8.5.      Update: این قسمت مربوط به بروز رسانی سیستم میباشد. (این قسمت توسط متخصصین شرکت انجام میشود)

8.6.      Shut Down: این قسمت مربوط به خاموش کردن سیستم میبا شد   که شما با استفاده از این قسمت میتوانید این امکان را فراهم کنید تا برای وارد شدن مجدد به سیستم دستگاه از شما کلمه ی عبور بخواهد.

8.7.      About: این قسمت اطلاعات مختصری در باره ی سیستم داخلی دستگاه به شما میدهد.

 

 

 

 

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه